Ripe comp.
Destiláty RIPER® - vstup do katalogu

    Značka RIPER® označuje exkluzivní řadu pravých čistých odrůdových ovocných destilátů, které jsou ojedinělým produktem na českém trhu, a které ocení hlavně náročnější zákazník.

Výchozí surovinou je pouze výběr z vyzrálého a ručně vytříděného ovoce s vysokým obsahem cukru. Jednotlivé druhy ovoce a jejich odrůdy jsou ve všech fázích výroby (kvašení, destilace, zrání) zpracovávány přísně odděleně, tak aby se v konečném produktu projevila osobitá chuť příslušného ovoce, popřípadě jeho odrůdy, ročníku a oblasti.

Při výrobě používáme tradiční metodu dvoustupňového pálení přímým ohněm. Vlastní destilace probíhá v klasickém měděném dvoukotlovém destilačním zařízení doplněném čistícím deflegmentačním zařízením.

Originální postup destilace zaměřený na kvalitu a ne na získané množství destilátu garantuje vysoce jakostní produkt, který svou jemnou chutí a vůní věrně zobrazuje charakteristické vlastnosti ovoce, ze kterého byl vyroben. Do takto získaného čistého jednodruhového destilátu se nepřidávají žádné umělé aromatické látky ani další chemické přísady.

Věříme, že ušlechtilá archívní slivovice RIPER® a také další destiláty z naší produkce příjemně překvapí každého milovníka a příznivce tohoto tradičního nápoje. Prosím vstupte a ochutnejte!


Více informacíVstup do katalogu
Vytvořeno v systému DWS - grafika Koťan design - © all rights reserved